Kvalita plenek

Pleny se vyznačují kvalitním zpracováním a výborným střihem. Řadí se mezi nejštíhlejší pleny na trhu, a to přesto, že zároveň poskytují vysokou savost. Té je dosaženo důmyslným zhotovením plenek, kdy savá jádra jsou rozložitelná a vyrobena z velmi savých materiálů, toto má za následek, že plenky mají vysokou absorpční schopnost, jsou štíhlé, ale zároveň velmi rychle schnou tzn. plenek celkově potřebujete výrazně méně. K většině našich nabízených plen není třeba dokupovat již dodatečné vkládačky v období batolete, kdy dítě začne méně často, ale zato ve velkém množství čůrat. Plenky je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu a prát na 60 stupňů.

Ekologie

Řada produktů je vyrobena  z bio vláken.  Plenky tak neobsahují chemické látky, které mohou dráždit velmi citlivou kojeneckou pokožku. Tisk a barevné provedení plenek je prováděno ekologickými barvami s minimálním dopadem na životní prostředí. Barvy jsou skutečně stálobarevné. Plenky můžete prát na 60 stupňů dohromady, aniž by se jednotlivé vzory o sebe zabarvily. Výrobci několikrát ročně přicházejí s novými vzory. S našimi plenkami se nebudete nudit.

Ocenění

Plenečky Rumparooz od výrobce Kanga Care mají největší škálu prestižních ocenění v USA. Pro své výrobky používají biorozložitelný PUL a své výrobky nechavají patentovat.