Kapsová aio Bamboolik - flís

Kapsová plenka vše v jednom od českého výrobce Bamboolik.

Více informací

439 Kč

Skladem

  Vítěz soutěže Plena roku 2014 v ČR (kategorie plen vše v jednom). Nová vylepšená plena "vše v jednom" vám díky prošitým volánkům nabízí zvýšenou odolnost proti provlhnutí. Zapínání na suchý zip. Druhé vylepšení oceníte při sušení plenky: Vnitřní savá část je nyní odepínací,takže ji můžete sušit i na topení, prudkém slunci nebo v sušičce. Tuto vkládací plenku pak jednoduše zasunete dovnitř a připnete jedním drukem vpředu pod suchým zipem. Druk vkládací plenku v kapse zajistí, takže krásně drží na místě i u běhajícího batolete.

  Kapsová plenka je vhodná pro děti cca od 4kg do 15kg. Reálně nejdříve od ukončeného 6. týdne. Plenka má 3 řady druků na úpravu velikosti sedu, takže plenku přizpůsobíte svému dítěti tak, aby perfektně padla v každém věku.

  Vnější vrstvu plenky tvoří PUL vrstva s oblíbenými Bamboolikovými motivy. Savé jádro je tvořeno dlouhou všitou plenou ze 2 vrstev bambusového flísu a 1 vrstvy bambusového froté. Vnitřní dotyková vrstva je tvořena jemným heboučkým polyesterovým flísem s protižmolkovací úpravou, který udrží Vaše malé miminko dokonale v suchu.

  Na zvýšení savosti můžete použít vkládací plenky Bamboolík anebo supersavé vícevrstvé plenky Best Bottom ve střední velikosti.

  Jakou dotykovou vrstvu zvolit?

  Flís – Stay Dry vrstva udrží Vaše miminko dokonale v suchu a pohodlí. Plenky s touto dotykovou vrstvou jsou vhodné pro děti, které vyžadují pocit sucha a nečůrají ve velkých dávkách.  (Tak to dělají často větší chlapečci – moč v tak velkém množství v jeden okamžik nestihne projít flísovou suchou vrstvou a může dojít k protékání. Proto je pro ně lepší vnitřní vrstva ze savého bambusu. )

  Bambusová vnitřní dotyková vrstva znamená přírodní materiál na zadečku miminka, a to materiál velmi savý, měkký a příjemný, tepelně komfortní a nealergizující. Jako každý přírodní materiál je po počůrání mokrý na dotek. Pokud chcete Vaše miminko udržet v suchu, je třeba na bambusovou vnitřní vrstvu dát extra separační plenku. V takovém případě musíte zajistit, aby separační plenka nikde nevyčnívala ven a neodváděla tak vlhkost ven, na oblečení.

  Navíc k údržbě: AIO plenky s vnitřní vrstvou Flís – Stay Dry nelze prát v mýdlovém slizu a ani zapírat mýdlem. (Mýdlo zanáší flís a ten je potom pro moč nepropustný.)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: