Vkládací plena Best Bottom

Vkládací plena Best Bottom

Vytvořte si funkční a jednoduchou hybridní plenku. Vkládací plena Best Bottom.

Více informací

189 Kč

Skladem

  Vkládací plenky Best Bottom jsou speciálně navrženy do svrchních kalhotek Best Bottom a společně tvoří tzv. hybridní systém plenky. Stejně tak je možné je také nacvaknout do svrchních kalhotek Bamboolik. Použít je však, díky jejich velmi vysoké savosti, můžete také jako dodatečnou savou vrstvu do jiných typů plen.

  Vkládací plenečky Best Bottom jsou vysocegramážní a jsou vyrobeny z 5 vrstev směsi konopí a biobavlny. Kombinace těchto materiálů vyniká svou extrémní savostí. Vkládačka se tak hodí i jako dodatečná savá vrstva do jiných typů plen v období, kdy Vaše miminko začně více čůrat a potřebujete výrazně zvýšit savost původní plenky, ale zároveň již nechcete příliš zvětšovat objem plenečky. Plena je nebělena, a proto má přírodní režnou barvu. Poslední vrstva, která přiléhá na zadeček miminka je provedena z heboučkého bio bavlněného mikrofleecu.  Celá vkládací plenka je tak vyrobena pouze z přírodních materiálů.

  Nevýhodou vkládacích pleneček je skutečnost, že budou trošku déle schnout než ostatní naše nabízené plenky, ale nic dramatického. Doba schnutí savého jádra je přibližně 15 hodin při odstředění na 1000 otáček při běžné pokojové teplotě. Na sluníčku dobu sušení výrazně zkrátíte. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou vkládací pleny vyrobeny jen z přírodních materiálů, které snesou vysokou teplotu, je možné je sušit na přímém slunci anebo v zimě na radiátoru, čímž dobu schnutí výrazně zkrátíte. Svrchní kalhotky na radiátoru sušit nelze, avšak tyto schnou velmi rychle.

  Pokud bude třeba zvýšit savost plínečky (např. na noc, anebo při dlouhé procházce u větších dětí), pak přidáte další savé jádro, které budete mít z menší velikosti. Dodatečné savé jádro jen položíte pod větší savé jádro, které připnete patentkou. Připnout lze pouze větší savé jádro. Vkládačky nelze sepnout k sobě a následně ještě připnout do kalhotek. K tomuto účelu slouží speciální noční vkládací plenky Best Bottom anebo Doublery Best Bottom (zatím v obchodě nenabízíme, ale připravujeme). I když spodní vkládačka nebude připlá patentkou ke kalhotkám, ale bude volně vložena pod připlou větší vkládačku, systém bude více stabilní, než kdyby byly obě vkládačky vloženy jen volně.  Můžete tak využít i menší vkládací plenku, když už bude miminko větší a vytvoříte si tak savou plenku, která bude velmi dobře schnout, jelikož savá jádra rozložíte na 2 kusy.

  Upozornění: Vkládací jádro je před vypráním do svrchních kalhotech trošku větší. Savé jádro je navrženo tak, aby přesně vyhovovalo svrchním kalhotkám po vyprání, kdy se mírně srazí.  

  Dostupné ve velikostech: S, M, L

  S (zelené olemování)  pro děti o váze  3,5 – 5,5 kg - přibližná délka  po sražení je 28 cm

  M (bílé olemování) pro děti o váze  5,5 – 10 kg - přibližná délka po sražení je 32 cm

  L (modré olemování) pro děti o váze  10 – 16 kg - přibližná délka po sražení je 35 cm

  Tip:

  Vkládačka se pro svůj tenký profil a zároveň extrémní savost hodí jako dodatečná savá vrstava např. do kalhotkové Anavy.  Vytvoříte si tak vlastní noční plenku. V období batolete se náročnost na savost plenečky zvyšuje. Doplněním vkládačky do kalhotkové plenky tak získáte úžasnou noční plenku pro období batolete.

  Údržba: Možno prát v pračce na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Vyrobeno v USA.        

       

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: