Vnitřní plena batolecí Bamboolik

Vnitřní plena batolecí Bamboolik

Vnitřní plena batolecí Bamboolik.

Více informací

279 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Náhradní vnitřní plena batolecí do svrchních kalhotek Bamboolik.

  Tato plena je složena z tvarované pleny a batolecí vkládací pleny, která se na ni upíná pomocí 3 patentků. Plenky jsou ušity z kombinace velmi savého bambusového froté a flísu, doplněné o bambusové plátno (75 % bambus, 25 % biobavlna).

  Do kalhotek se vnitřní plena upíná pomocí 2 patentků. V přední části je možno zvolit místo upínání pleny podle velikosti kalhotek. K těmto plenám je možné použít buď originál svrchní kalhotky Bamboolik anebo svrchní kalhotky Best Bottom. Upínací patentky mají shodnou velikost, a proto jdou výrobky těchto značek mezi sebou libovolně kombinovat.

  Tato plena je vhodná cca od 8. měsíce věku, kdy jsou již kladeny větší nároky na savost plen. V tomto období již dítě čůrá v delších intervalech, ale ve větším množství najednou. Plena je velmi savá a vydrží až do konce plenkového období.

  Údržba: Vkládací pleny je možné prát až na 60 stupňů a sušit v sušičce.

  Upozornění: Plenky nejsou z výroby vysrážené.  Z tohoto důvodu před prvním vypráním působí větší a špatně se uchytávají do kalhotek. Materiál se však při prvních cca dvou pracích cyklech vysráží (vhodné vyprat na 60 stupňů) a následně plenky fantasticky padnou do kalhotek. Výrobce to má takto navržené.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

9 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: