Svrchní kalhotky Best Bottom (zipy)

Nechte se okouzlit funkčností a krásným zpracováním svrchních kalhotek Best Bottom

Více informací

285 Kč

-35%

439 Kč

Skladem

  V rychlosti:
  - dvojité PUL zátěry pro maximální spolehlivost a design
  - PUL vždy laděn do barev kalhotek
  - nevšední barevné kombinace a vzory
  - 4 velikosti na délku
  - štíhlý tvar vhodný pro čtvercové plenky a vkládačky
  - vysoká kvalita zpracování i materiálů

  Společnost Planet Wise na začátku roku 2011 uvedla na trh pod značkou Best Bottom hybridní plenky. Ještě tentýž rok byly v USA tyto pleny nominovány na prestižní ocenění Parenting Awards. Best Bottom jsou nositeli ocenění Pleny roku za rok 2011 v USA. Dle nezávislých recenzí amerických uživatelek tyto plenky dosahují nejvyššího ohodnocení, s jakým jsme se setkali, a to v průměru 4,5 bodu z celkových 5. Svrchní kalhotky jsou v nádherných barvách a vzorech. Vnitřní strana kalhotek (polyuretan) je vždy laděna do vnější barvy svrchních kalhotek. Prakticky téměř nenačichají. Svrchní kalhotky mají dvojité PUL zátěry, což znamená, že z vnitřní strany kalhotek nejsou vidět patentky (které slouží k přizpůsobení velikosti). Plenečka je díky tomu zevnitř velmi hladká a minimalizuje se tak možnost vady, kdy by Vám při špatném uchycení patentky mohly svrchní kalhotky kolem cvočku prosakovat. Jednoduše, tyto plenky nemohou v našem sortimentu chybět.

   

  Hybridní plenka se skládá ze svrchních kalhotek a vnitřního vícevrstvého savého jádra, které se připíná ke kalhotkám na 2 patentky (z každé strany na jednu). Přebalování je tak neuvěřitelně jednoduché. Vkládací jádra jsou ve 3 velikostech, tak aby vyhovovaly miminkům od cca 3,5 do 16 kg. Žádné skládání savých pleneček, jednoduše plenka, která přesně padne do svrchních kalhotek. Vkládací jádra nejsou součástí svrchních kalhotek. Nakupují se zvlášť. Kalhotky jsou primárně navrženy pro vkládací pleny Best Bottom, ale díky shodné velikosti patentek je možné do nich také nacvaknout vnitřní pleny Bamboliik.

   

  Svrchní kalhotky jsou navrženy jako jednovelikostní, tzn. pro děti přibližně od 3,5 kg až po 16 kg. Střihově jsou velmi štíhlé, a dle našeho názoru se skutečně dají obléct novorozenému miminku, které má standardní porodní váhu 3,5 až 4 kg. Samozřejmě bude plenečka trošičku větší, ale díky velmi štíhlému systému, jak vkládacích jader, tak svrchních kalhotek, v nich nebude miminko jako „balón“. Tyto svrchní kalhotky mají narozdíl od naprosté většiny svrchních kalhotek 3 řady patentek na přizpůsobení velikosti do délky (standardtně se používají 2 řady tzn. 3 velikosti). Díky tomu lze u plenečky nastavit 4 délky, a plenečka tak opravdu umožňuje velké rozpětí velikostí a poroste s Vašim dítětem. Svrchní kalhotky jsou vyrobeny z jemné polyesterové tkaniny, která je laminována polyuretanem. Obšití svrchních kalhotek je velmi precizní. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo podřené nožičky. Kalhotky mají 2 řady gumiček, aby byla minimalizována možnost protékání. Při praní je možné suché zipy zapnout na vnitřní stranu kalhotek tak, aby se zipy nezatrhávaly a zároveň mohly být kalhotky rozevřené při praní. Celý systém je neuvěřitelně štíhlý a jednoduchý. Plenečka je tak štíhlá, jak jen jednovelikostní plenka může být. Svým střihem je shodná jako Swaddlebees Simplex.

  Díky skutečnosti, že savá jádra se pro jednotlivé velikosti nakupují zvlášť, pak si můžete investici do pleneček rozložit do delšího časového horizontu. Zpočátku je možné koupit pouze svrchní kalhotky a vkládací plenky velikost S, a za 3 až 4 měsíce dokoupit vkládací plenky velikost M a následně velikost L. Výrobce uvádí, že pokud používáte pouze hybridní pleny Best Bottom a perete co 2,5 dne, pak Vám stačí cca 4 - 5 svrchních kalhotek, a z každé velikosti savého jádra přibližně 20  ks. Svrchních kalhotek je třeba více kvůli novorozeneckému období, kdy má miminko velmi často stolici (někdy i 10 za 24 hodin). Pokud Vám však nevadí, že první 2 měsíce svrchní kalhotky denně přeperete v ruce anebo v pračce (schnou opravdu velmi rychle), pak si můžete pořídít jen 3 svrchní kalhotky. Později Vám již troje kalhotky budou standardně stačit.

   

  Svrchní kalhotky lze také používat s vícevrstvými vkládacími plenami, případně klasickými čtvercovými plenami. Díky svému štíhlému střihu jsou mimořádně vhodné pro maminky, které chtějí používat klasické čtvercové plenky, novosklad anebo vícevrstvé pleny. Svrchní kalhotky je možné použít také s kalhotkovými plenkami úzkého střihu. Svrchní kalhotky Best Bottom je možné kombinovat s kalhotkovými plenkami Blueberry Bamboo fitted anebo Anavy. Pro zjištění, zda jsou Vaše kalhotkové plenky dostatečně „štíhlé“, prosím využijte informace o rozměrech svrchních kalhotek, které uvádíme níže. Svrchní kalhotky Best Bottom jsou o něco málo štíhlejší než jednovelikostní svrchní kalhotky Swaddlebees Capri.

   

  Rozměry svrchních kalhotek Best Bottom

  Rozměry, prosím, berte jako orientační. Kalhotky jsou opatřeny gumičkami, a proto není možné rozměr změřit zcela přesně, jako kdyby to byl volný kus látky.

  Nejužší bod svrchňáčku - mezi nožičkami: 17 cm

  Nejširší bod svrchňáčku - u zapínání kolem pasu: 35 cm

  Délka (měřeno tak, jak je tzn. kalhotky jsou částečně nařasené na

  gumičkách kolem nožek, aby gumičky kolem nohou plnily svou funkci).

  Měřeno při rozepnutí svrchňáčku na plnou velikost: 35 cm

  Délka při natažení gumiček: 47 cm

   

  Údržba: Svrchní kalhotky i savá jádra je možné prát na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Vyrobeno v USA.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: