Sleva! Svrchní kalhotky Coveralls - Halloween

Svrchní kalhotky Coveralls - Halloween

Svrchní kalhotky Coveralls - nechejte kalhotky růst s Vaším miminkem v nádherném limitovaném vzoru Halloween.

Více informací

331 Kč

-35%

509 Kč

Skladem

  Svrchní kalhotky Coveralls dlouhodobě patří mezi nejprodávanější zboží výrobce. Coveralls svrchní kalhotky jsou vyhotoveny z velmi jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem. Z vnitřní strany jen polyuretan - kalhotky tak nenavlhají a prakticky nenačichají. Kalhotky jsou  nepromokavé, ale zároveň prodyšné. Jejich lemování je velmi precizní. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo ze svrchních kalhotek podřené nožičky.  Pro minimalizaci protékání jsou kalhotky opatřeny dvěma řadami gumiček kolem nožiček miminka. Coverall jsou materiálově a střihově zcela shodné s Capri jednovelikostními, akorát nemají ty kapsy. Jednovelikostní Coveralls lze použít v kombinaci s kalhotkovou jednovelikostní plenou, vícevrstvou plenkou anebo klasickou čtvercovou plenečkou. Pro názornou ukázku, prosím, shlédněte video umístěné na konci této stránky.

  Coveralls Vám umožňují růst s Vaším dítětem. Velikost svrchních kalhotek se přizpůsobí řadami patentek. Coveralls jsou vhodné pro děti od 5 do 16 kg.  Reálně lze tyto svrchní kalhotky použít cca od 3. měsíce miminka. Coveralls není možné použít na novorozeňátko. Novorozenému miminku by byly kalhotky velké a plenečka by mohla protékat.

  Pro novorozenecké období doporučujeme Capri v novorozeneckého velikosti anebo Rumaparooz. Coveralls mají zapínaní na patentky. Patenkty jsou umístěny ve dvou řadách, tzn., nikdy žádná patentka netlačí miminko z vnitřní strany, a to ani když jsou kalhotky rozevřeny na největší velikost. 

  Kalhotky jsou vyrobeny ze 100 % jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem. Svrchňáčky velmi rychle schnout. Možno sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Rozměry Coveralls:

  Rozměry, prosím, berte jako orientační. Kalhotky jsou opatřeny gumičkami, a proto není možné rozměr změřit zcela přesně jako kdyby to byl volný kus látky.
  Nejužší bod svrchňáku - mezi nožičkami: 19 cm
  Nejširší bod svrchňáku - u zapínání kolem pasu: 32 cm
  Délka (měřeno tak, jak je tzn. kalhotky jsou částečně nařasené na
  gumičkách kolem nožek, aby gumičky kolem nohou plnily svou funkci).
  Měřeno při rozepnutí svrchňáčku na plnou velikost: 39 cm
  Délka při natažení gumiček: 50 cm

  Vyrobeno v USA.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: