Svrchní kalhotky Bamboolik - zipy

Svrchní kalhotky Bamboolik - zipy

Svrchní kalhotky od českého výrobce Bamboolik se zapínáním na suché zipy

Více informací

365 Kč

Skladem

    Vítěz soutěže Plena roku 2014 v ČR (kategorie svrchních kalhotek). Svrchní kalhotky mají všitá křidélka, která zajistí zakrytí mezi nožičkami i u širších typů vkládacích plen a tak upevní, že obsah zůstane vždy uvnitř a oblečení suché. Kalhotky jsou primárně navrženy pro vkládací pleny Bamboolik, ale díky shodné velikosti patentek je možné do nich také nacvaknout vkládací pleny Best Bottom. Kalhotky je možné také používat na vícevrstvé pleny, čtvercové pleny anebo kalhotkové pleny úzkého až středního střihu (Anavy, Petit Lulu, EcoPosh). Svrchní kalhotky Bamboolik jsou vyrobeny z polyesteru laminovaného polyuretanem (PULu). Jde o tzv. funkční materiál, voděodolný a přitom prodyšný. Lemovány jsou flísem, který je nejen měkoučký a dětem tak velmi příjemný, ale rovněž vodoodpudivý při zachování prodyšnosti.

    Svrchní kalhotky jsou jednovelikostní (cca od 4 do 16 kg váhy miminka). Velikost se přizpůsobí pomocí patentek. Stejně jako Best Bottom se dají sepnout až do 4 velikostí.

     

    Svrchní kalhotky se perou při znečištění stolicí nebo 1x za 2 týdny.  Nesmí prát při teplotě vyšší než 60°C, došlo by k porušení laminace  povrchu a kalhotky pak mohou protékat. Před samotným praním vždy zapněte  suché zipy. Nepoužívejte aviváž, nesušte v sušičce nebo na topení (opět  kvůli porušení laminace) nebo na přímém slunečním světle (obzvláště  v létě – vyblednutí), nežehlete.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

19 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: