Svrchní kalhotky Imagine jednovelikostní (patentky)

Svrchní kalhotky Imagine v jednovelikostní velikosti. Hýčkejte svého drobečka jemnými svrchňáčky jako samet.

Více informací

379 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Svrchní kalhotky Imagine jsou vyhotoveny z hedvábně jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem.  Střih je propracovaný a kalhotky nádherně obepnou miminko. Svrchňáčky jsou v horní části opatřeny dvěmi řadami patentek. Tento střih Vám zaručí, že patentky nikdy přímo netlačí na kůži miminka, a to ani při maximální velikosti.  Kalhotky jsou  nepromokavé, ale zároveň prodyšné. Jejich lemování je velmi precizní. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo ze svrchních kalhotek podřené nožičky.  Pro minimalizaci protékání jsou kalhotky opatřeny dvěma řadami gumiček kolem nožiček miminka. 

   

  Kalhotky jsou navrženy tak, aby rostly s Vaším miminkem. Jednovelikostní velikost je vhodná pro miminka od 3,5 do 16 kg váhy. Velikost se dá přizpůsobit pomocí patentek. Na délku se kalhotky dají sepnout celkem do 3 velikostí. Jednovelikostní kalhotky jsou mezi nožičkama širší než novorozenecká velikosti. Nejsou tak vhodné hned od narození, ale např. po ukončeném šestinedělí, a to v případě, že se Vám narodí miminko s porodní váhou min. 3,5 kg. V případě menších minek anebo když plánujete látkovat již od narození, doporučujeme novorozeneckou velikost.  Kalhotky Imagine je možné použít v kombinaci s kalhotkovou plenkou, vícevrstvou plenkou anebo klasickou čtvercovou plenou.  

  Zapínání kalhotek je na patentky a svrchňáčky jsou stálobarevné.

  Kalhotky jsou kombinovatelné s jednovelikostní Anavy, jednovelikostní Petit Lullu anebo jednovelikosti EcoPosh.

   

  Výrobce: Planet Wise

   

  Věděli jste, že?

  Imagine je jedna z několika obchodních značek společnosti Planet Wise. Tyto plenky výrobce zavedl na americký trh v roce 2013 a hned tento rok se plenky staly nejprodávanějším výrobkem výrobce.  Důvod je jednoduchý. Výrobky jsou v luxusní kvalitě, ale výroba již není v USA, ale je přesunuta do Číny. Výrobek je primárně určen pro náročný americký trh. Pojďte s námi bořit mýty a přesvěčte se, že Čína je velká země, která dokáže vyrobit kvalitní výrobky, které plně splňují naše náročné české normy na zdravotní nezávadnost.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: