Svrchní kalhotky Planet Wise - novorozenecké

Svrchní kalhotky Planet Wise - novorozenecké

Hýčkejte své miminko bavlněnými svrchňáčky již od prvních dní. Svrchní kalhotky Planet Wise v novorozenecké velikosti.

Více informací

419 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Svrchní kalhotky Planet Wise byly slavnostně představeny na veletrhu v USA v říjnu 2012. Výrobce ještě dalších několik měsíců kalhotky ladil, tak aby mohly maximálně přinášet plenkovou radost. Svrchňáčky se tak dostaly na trh na jaře 2013.

   

  Nechejte se okouzlit heboučkou bavlnou, krásnými vzory a absolutní funkčností. Kalhotky jsou z vnější strany vyrobeny z hedvábné bavlny a vnitřní strana je laminovaná polyuretanem. Polyuretan je vždy laděn do jedné z barev, kterou obsahuje vzor na vnější straně svrchňáčků. Obšití kalhotek je  jemné velmi precizní. Nestane se Vám, že by mělo miminko z kalhotek odřené nožičky. Kalhotky mají dvě řady patentek. Tento systém ještě lépe drží na tělíčku miminka a zároveň nikdy žádná patentka z vnitřní strany nedoléhá na kůži děťátka. Nehrozí tak žádné otlačeniny. Novorozenecké kalhotky jsou vhodné pro miminka od 2,7 do 8 kg váhy. Váhové rozpětí je skutečně velmi široké, jelikož kalhotky se pomocí patentek dají sepnout do 3 velikostí na délku. Kalhotky Vám tak umožňují růst s Vaším miminkem a přitom mít právě tu velikost, aby kalhotky nikde neprotékaly a nepůsobily na miminku obrovsky. Novorozenecká velikost je mezi nožičkami užší než jednovelikostní kalhotky. Novorozenecké kalhotky jsou tak vhodné přibližně pro děti od narození po cca 5 měsíců věku. Pro některé drobečky mohou kalhotky sloužit až 7 měsíců.  Kalhotky jsou barveny stálobarevnými barvami. 

   

  Svrchní kalhotky Planet Wise mají z vnitřní strany přehyby látky, jak na horní, tak spodní straně. Vytvářejí tak jakési "kapsy", do kterých je možné částečně zasunout čtvercovou plenečku anebo vícevrstvou plenku. Plenky tak v kalhotkách výborně drží. Tyto vnitřní kapsy nejsou z bavlny, ale hebké polyesterové tkaniny laminované polyuretanm. Nenasákají tak vlhkost. Jde o stejné kapsy, které znáte např. ze svrchňáčků Capri. Samozřejmostí kalhotek jsou dvojí gumičky, aby byly kalhotky opravdu spolehlivé. Kalhotky je možné používat jak se čtvercovými, vícevrstvými, tak i novorozeneckými kalhotkovými plenami.

  Složení:

  100 % bavlna laminovaná polyuretanem

  Výrobce: Planet Wise

  Vyrobeno v USA.

   

  Údržba:

  Kalhotky je možné prát na 60 stupňů  a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Tip:

  Svrchňáčky můžete doladit s pytli na plenky a přebalovacími podložkami značky Planet Wise.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

23 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: