Dívčí kalhotky s nohavičkou Schiesser - ovečky

Dívčí kalhotky s nohavičkou Schiesser - ovečky

Dívčí kalhotky pro ty nejmenší princezny.

Více informací

126 Kč

Skladem

  Dívčí kalhotky s nohavičkou s motivem oveček. Pro kalhotky byly zvoleny ryze dívčí a veselé barvy. Snad nikomu nesluší nohavičkové kalhotky více, než malým holčičkám. Kalhotky jsou vyrobeny ze 100% česané bavlny té nejvyšší jakosti. Jedná se o bavlněný úplet. Stejně jako všechny výrobky Schiesser, jsou i tyto kalhotky předem vysrážené, je možné je sušit v sušičce a jsou barveny stálobarevnými barvami.

  Vlastnosti bavlněného úpletu:

  Úplety jsou velmi měkké a jemné, přitom se však vyznačují vysokou pevností a dobrou odolností při údržbě. Na rozdíl od klasického bavlněného plátna, je úplet poddajný a pružný, díky tomu prádlo výborně obepne postavu. Materiály se vyznačují vysokou savostí, prodyšností a jsou vhodné i pro uživatele s velmi citlivou pokožkou.

  Velikosti:

  92 (pro děti 1,5  - 2,5 roku)

  98 (pro děti 2 - 3 roky)

  104 (pro děti 3 - 4 roky)

  Údržba:

  Kalhotky je možné prát na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

   

  Věděli jste, že?

  Firma Schiesser patří mezi nejznámnější a nejstarší textilní podniky v Evropě a je symbolem pro dokonalý design a nejvyšší kvalitu svých výrobků.  V České Republice je velmi málo známá, ale v Německu a Anglii ji zná téměř každý. Dle nejnovějších marketingových průzkumů o povědomí značky, dokonce zabodovala nad značkou Opel.  Průzkum byl proveden v Německu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

22 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: