Sleva! Dívčí košilka Pleas

Dívčí košilka Pleas

Dívčí košilka z nejjemnějšího bavlněného úpletu pro holčičky ve věku 1,5 až 6 let.

Více informací

64 Kč

-35%

99 Kč

Skladem

  Dívčí košilka firmy Pleas je vyrobena z nejjemnějšího bavlněného úpletu té nejvyšší kvality.  Košilka je dostatečně dlouhá, aby se Vašim holčičkám, při chladnějších dnech, nevyhrnovala z kalhot a netáhlo na záda. Ke košilce je možné do setu koupit dívčí kalhotky. Také u nás v nabídce.  Bavlněný úplet firmy Pleas se nežmolkuje ani po mnoha praních, bavlna je předem vysrážená a díky tomu si výrobek dlouhodobě drží tvar. Pokud dáváte přednost čistě přírodním vláknům a kvalitnímu provedení a materiálům, pak je tato košilka právě pro Vás. Košilka je stálobarevná.

  Vlastnosti bavlněného úpletu:

  Úplety jsou velmi měkké a jemné, přitom se však vyznačují vysokou pevností a dobrou odolností při údržbě. Na rozdíl od klasického bavlněného plátna, je úplet poddajný a pružný, díky tomu prádlo výborně obepne postavu. Materiály se vyznačují vysokou savostí, prodyšností a jsou vhodné i pro uživatele s velmi citlivou pokožkou.

   

  Údržba: Bílou košilku je možné prát až na 95 % stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu, barevnou košilku je pak možné prát na 60 % stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Košilky nabízíme v čistě bílé anebo světlounce růžové.

  Velikosti:

  Výrobky řady basic jsou z velmi pružného úpletu a jsou vyráběny vždy ob číslo. Výrobce tak vyrábí velikosti: 92,104,116, ale prakticky se jedná vždy o dvojčíslo, protože 104,110 a 128 se v těchto výrobcích nevyrábí.

  92 - 98 (pro dívenky ve věku 1,5 roku až 3 let)

  104 - 110 (pro dívky ve věku 3 - 5 let)

  116 - 128 (pro dívky 5 - 7 let)

   

  Výrobce: Pleas

   

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie. Specializuje se na výrobu bavlněného prádla té nejvyšší kvality. Jejich bavlněné úplety patří mezi celoevropskou špičku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

17 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: