Dětské ponožky Baby Míša Loana

Dětské ponožky Baby Míša Loana

Kojenecké ponožky s vysokým podílem bavlny.

Více informací

45 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Kojenecké ponožky baby  jsou heboučkým pohlazením pro Vaše miminko.  Ponožky českého tradičního výrobce Loana patří k tomu nejlepšímu, co můžete svému drobečkovi obléct na nožky.

  Charakteristika výrobku:

  • vysoký podíl bavlny
  • vyvážené množství elastanu zajistí optimální obepnutí nožky
  • nesvíravý  lem
  • zesílená pata a špice
  • úprava Aloe Vera má zvlhčující a blahodárné účinky

   

   

  Složení:

  56 % bavlna, 42 % polyamid, 2 % elastan (originál vlákno Lycra)

   

  Velikosti:

  Ponožky jsou ve dvojvelikosti: 18 - 19 (francouzské číslování). V metrickém číslování se jedná o velikost 12 - 13.  Ponožky jsou vhodné pro miminka 6 - 12 měsíců věku.

   

  Věděli jste že?

  Výrobce Loana Rožnov je s více než 120 výrobní tradicí. V posledních několika letech společnost investovala nemalé prostředky do nových technologií. Vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost výrobků je hlavním krédem společnosti. Společnost své výrobky testuje nad běžnou povinnou normu pro výrobky do 3 let věku dítěte. 

  Cílem společnosti  je chránit konečného spotřebitele před negativním působením textilií a chemických látek v nich obsažených na jeho vlastní zdraví, nýbrž také pomáhat snižovat ekologická rizika spojená s výrobou textilních výrobků.

  Od roku 2004 je společnost držitelem certifikátu Oeko-Tex® Standard 100 (registrační číslo 43383, vydaným laboratoří ÖTI ve Vídni).

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: