Svrchní kalhotky Capri - jednovelikostní

Svrchní kalhotky Capri - jednovelikostní

Svrchní kalhotky Capri - jednovelikostní. Nechejte kalhotky růst s Vaším drobečkem.

Více informací

479 Kč

Skladem

  Svrchní kalhotky Capri byly navrženy na základě připomínek uživatelek předchozích modelů svrchních kalhotek od Blueberry. Spolu se vkládacími plenkami Capri tvoří tzv. hybridní plenku. Hybridní plenky spojují to nejlepší z dvouvrstvého balení (svrchní kalhotky a vkládačky), což je většinou cena a zároveň si berou něco i z luxusu a pohodlnosti plenek vše v jednom.  Capri svrchní kalhotky jsou vyhotoveny z velmi jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem. Nově je z vnitřní strany jen polyuretan - kalhotky tak nenavlhají. Kalhotky jsou  nepromokavé, ale zároveň prodyšné. Jejich lemování je velmi precizní. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo ze svrchních kalhotek podřené nožičky.  Pro minimalizaci protékání jsou kalhotky opatřeny dvěma řadami gumiček kolem nožiček miminka. Unikátností těchto svrchních kalhotek je skutečnost, že na obou stranách kalhotek jsou „záhyby materiálu“, které tvoří jakési kapsy, do kterých je možné zasunout vkládací plenku Capri, případně vícevrstvou plenu, poskládanou klasickou čtvercovou plenu. Jednovelikostní svrchní kalhotky Capri lze také použít v kombinaci s kalhotkovou jednovelikostní plenou, která není extrémně široká  (nevhodná je např. jednovelikostní Popolini Ultra Fit, která je velmi široká mezi nožičkama). Pro názornou ukázku, prosím, shlédněte video umístěné na konci této stránky. Díky kapsám, plenka uvnitř svrchních kalhotek výborně drží a minimalizuje se tak možnost protékání. Stejně jako všechny plenky Blueberry, i svrchní kalhotky Capri jsou užšího střihu a dělají tak malý zadeček. Avšak svrchní kalhotky jsou širší než plenky aio, jelikož jsou přizpůsobeny tomu, aby pojaly také kalhotkové plenečky. Svrchní kalhotky musí být vždy o něco větší než vnitřní kalhotková plenka, aby žádný kousek vnitřní plenky "nevykukoval" ze svrchňáčků, pak by mokrá vnitřní plenka prosakovala na oblečení miminka.

  Svrchní kalhotky Capri nabízíme ve dvou velikostech. Novorozenecká velikost je vhodná pro miminka o váze 2,5 až 7 kg (cca pro první 3 až 5 měsíců věku miminka, v závislosti na jeho porodní váze a následném váhovém přírůstku během prvních měsíců). Svrchní kalhotky je možné opravdu pohodlně nosit celé toto velké váhové rozpětí, jelikož i v novorozenecké velikosti je možné plenku pomocí patentek prodloužit anebo zkrátit. Jednovelikostní svrchní kalhotky Capri Vám také umožňují růst s Vaším dítětem. Velikost svrchních kalhotek se přizpůsobí řadami patentek. Jednovelikostní kalhotky Capri jsou vhodné pro děti od 5 do 16 kg.  Jednovelikostní kalhotky jsou širšího střihu než novorozenecké, a to proto, aby kalhotky vyhovovaly následně pro období, kdy bude miminko větší. Jednovelikostní velikost není možné použít na novorozeňátko. Novorozenému miminku by byly kalhotky velké a plenečka by mohla protékat.

  V novorozenecké velikosti nabízíme svrchní kalhotky se zapínáním na suchý zip, jelikož tyto se neperou tak často jako plenky aio, a zároveň se používají kratší dobu (cca 3 - 5 měsíce).  Je tak možné naplno využít klady suchých zipů, a to je jejich rychlost při manipulaci. Suché zipy jsou opatřeny krytím tak, aby mohly být kalhotky rozevřeny při praní, ale zároveň se suché zipy nezatrhávaly o jiné prádlo. V jednovelikostní velikosti nabízíme zapínání na patentky. Při mnohočetném praní mají každé suché zipy kratší životnost než patentky, a zároveň jakmile Vám miminko povyroste (cca 7 měsíců věku), stává se velmi zručné a snadno zvládne suchý zip rozepnout. Pokud je teplo a máte miminko pouze v plenečce, tak se rozepínáním bude velmi dobře bavit. U zapínání na patentky maminky většinou oceňují lepší symetričnost zapnutí plenky (stažení na obou nožkách stejně), než když jsou kalhotky se zapínáním na suchý zip.

  Kalhotky jsou vyrobeny ze 100 % jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem. Svrchňáčky velmi rychle schnout. Možno sušit v sušičce na sníženou teplotu. Materiál je zcela shodný se svrchní vrstvou plenek aio Blueberry Bamboo, Jednovelikostní Simplex anebo Econappi.

  Vytvořte si jednoduchou a velmi funkční hybridní plenku ze svrchních kalhotek Capri a vkládacích plenek Capri.

   

  Svrchní kalhotky Capri neobsahují vkládací plenku Capri. Tuto je třeba dokoupit zvlášť.

  Poznámka: Fotografie v případě odstínu kiwi není zcela přesná. Ve skutečnosti je barva více svěží. Lepší obraz získáte při spuštění videa, zde je ukázka svrchňáčků kiwi.

  Výrobce: Blueberry (dříve Swaddlebees - výrobce měl dvě obchodní značky, ale v dubnu 2013 došlo ke zrušení obchodní značky Swaddlebees. Všechny výrobky zůstaly zachovány, došlo pouze k přejmenování)


  Rozměry jednovelikostního svrchňáčku Capri

  Rozměry, prosím, berte jako orientační. Kalhotky jsou opatřeny gumičkami, a proto není možné rozměr změřit zcela přesně jako kdyby to byl volný kus látky. 
  Nejužší bod svrchňáku - mezi nožičkami: 19 cm
  Nejširší bod svrchňáku - u zapínání kolem pasu: 32 cm
  Délka (měřeno tak, jak je tzn. kalhotky jsou částečně nařasené na
  gumičkách kolem nožek, aby gumičky kolem nohou plnily svou funkci).
  Měřeno při rozepnutí svrchňáčku na plnou velikost: 39 cm
  Délka při natažení gumiček: 50 cm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: