Sleva! Vkládací plenka Capri - jednovelikostní set

Vkládací plenka Capri - jednovelikostní set

Hýčkejte své miminko přírodní bavlnou anebo nejjemnějším mikrofleecem. Vkládací plenky Capri jednovelikostní.

Více informací

311 Kč

-20%

389 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Vkládací plenka Capri je důmyslně navržena, aby manipulace s ní byla velmi jednoduchá, plenka byla savá a zároveň rychle schla. Vkládací plenka je prakticky vícevrstvý pruh o šířce svrchních kalhotek, který je rozložitelný do délky. Ve skutečnosti jde o velmi savé skládané jádro do svrchních kalhotek. V novorozenecké velikosti má jádro 4 vrstvy. Vkládací plenka se do svrchních kalhotek používá tak, že ji přeložíte na polovinu. Získáte tak 8 savých vrstev. U jednovelikostní vkládací plenky Capri jde o 5 vrstev v rozloženém stavu a 10 vrstev při přeložení. Pro lepší představu si, prosím, pusťte video umístěné na konci stránky. Jedna strana je vyrobena ze 100 % bavlny birdseye (materiál používaný na vícevrstvé pleny) a druhá strana je vyrobena z nejjemnějšího mikrofleecu Swaddlebees (stay dry). Vkládací plenečku tak můžete použít dvojím způsobem. Plenu můžete přiložit mikrofleecem na zadeček miminka (nejlépe odvádí vlhkost a miminko je tak téměř v suchu a tím se minimalizuje podráždění pokožky). Pokud dáváte přednost jen přírodním materiálům, přiložíte vkládací plenku na miminko bavlněnou stranou. Capri vkládačky jsou speciálně navrženy do svrchních kalhotek Capri anebo  jako dodatečná savá vrstva do kapsových plen, ale samozřejmě je možné je použít do libovolných svrchních kalhotek.

  Novorozenecká velikost je vhodná pro děti 2,5 až 7 kg váhy. Jednovelikostní pak pro děti od 5 – 16 kg váhy.

  Balení obsahuje 2 kusy vkládacích plen

  Rozměry:

  Novorozenecká vkládací plenka: 10 x 55 cm. Uváděný rozměr je již takový, jaký bude po několika prvních praních, kdy se jádro srazí.

  Jednovelikostní vkládací plenka: 12,5 x 75 cm. Uváděný rozměr je již takový, jaký bude po někoka prvních praních, kdy se jádro srazí.

   

  Tip: Vkládací plenky Capri mají přibližně dvojnásobnou savost než vícevrstvé plenky Kikko obdobné velikosti. Vkládací plenky Capri jsou vícegramážní než vícevrstvé plenky Kikko.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

25 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: