Vkládací plenka Capri - novorozenecký set

Vkládací plenka Capri - novorozenecký set

Vkládací plenečky pro ty nejmenší zadečky. Hýčkejte své miminko bavlnou anebo nejjemnějším mikrofleecem.

Více informací

325 Kč

Skladem

  Vkládací plenka Capri je důmyslně navržena, aby manipulace s ní byla velmi jednoduchá, plenka byla savá a zároveň rychle schla. Vkládací plenka je prakticky vícevrstvý pruh o šířce svrchních kalhotek, který je rozložitelný do délky. Ve skutečnosti jde o velmi savé skládané jádro do svrchních kalhotek. V novorozenecké velikosti má jádro 4 vrstvy. Vkládací plenka se do svrchních kalhotek používá tak, že ji přeložíte na polovinu. Získáte tak 8 savých vrstev. U jednovelikostní vkládací plenky Capri jde o 5 vrstev v rozloženém stavu a 10 vrstev při přeložení. Pro lepší představu si, prosím, pusťte video umístěné na konci stránky. Jedna strana je vyrobena ze 100 % bavlny birdseye (materiál používaný na vícevrstvé pleny) a druhá strana je vyrobena z nejjemnějšího mikrofleecu (stay dry). Vkládací plenečku tak můžete použít dvojím způsobem. Plenu můžete přiložit mikrofleecem na zadeček miminka (nejlépe odvádí vlhkost a miminko je tak téměř v suchu a tím se minimalizuje podráždění pokožky). Pokud dáváte přednost jen přírodním materiálům, přiložíte vkládací plenku na miminko bavlněnou stranou. Capri vkládačky jsou speciálně navrženy do svrchních kalhotek Capri anebo  jako dodatečná savá vrstva do kapsových plen, ale samozřejmě je možné je použít do libovolných svrchních kalhotek.

  Novorozenecká velikost je vhodná pro děti 2,5 až 7 kg váhy. Jednovelikostní pak pro děti od 5 – 16 kg váhy.

  Balení obsahuje 2 kusy vkládacích plen

  Rozměry:

  Novorozenecká vkládací plenka: 10 x 55 cm. Uváděný rozměr je již takový, jaký bude po několika prvních praních, kdy se jádro srazí.

  Jednovelikostní vkládací plenka: 12,5 x 75 cm. Uváděný rozměr je již takový, jaký bude po někoka prvních praních, kdy se jádro srazí.

  Tip: vkládací plenky Capri mají přibližně dvojnásobnou savost než vícevrstvé plenky Kikko obdobné velikosti. Vkládací plenky Capri jsou vícegramážní než vícevrstvé plenky Kikko.

  Výrobce: Blueberry (dříve Swaddlebees - výrobce měl dvě obchodní značky, ale v dubnu 2013 došlo ke zrušení obchodní značky Swaddlebees. Všechny výrobky zůstaly zachovány, došlo pouze k přejmenování)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: