Sleva! Dětská osuška s kapucí Prowell

Dětská osuška s kapucí Prowell

Dětská bavlněná osuška s kapuckou z vlákna Prowell.

Více informací

214 Kč

-35%

329 Kč

Skladem

  Kojenecká osuška s kapuckou z nově vyvinutého vlákna Prowell od předního českého výrobce Veba.  Jemné pohlazení pro Vaše miminko ihned po koupeli. Jedinečný výrobek v nově vyvinuté tkanině Prowell, která chytře kombinuje vlastnosti použitých materiálů, kdy bavlna velmi dobře saje a polyester odvádí vlhkost od pokožky miminka.  Jistě oceníte měkkost materiálu, který Vašeho drobečka nejen dobře osuší, ale také pohladí. Tkanina Prowell je chráněna průmyslovým vzorem a v roce 2012, při svém uvedení na trh, získala ocenění na mezinárodních veletrzích.

  Osuška je idálním pomocníkem, pokud miminko po koupeli ihned neoblékáte, ale ještě chvíli se budete miminkem kochat. Drobečci většinou při vyndávání z koupele trošku zapláčou, ale jakmile je zabalíte, aby jim nebylo zima, strašně rádi budou na Vás upřímně koukat a těšit se z Vaší společnosti. Ve froté osušce jim nebude vůbec zima a můžete si společně užít tyto nádherné chvilky.

  Výrobky Prowell získaly nové vlastnosti a nový uživatelský komfort "DRY in WET" - česky "suchý ve vlhkém".  Základem konstrukce je bavlna s výbornou savostí a polyester, který v přízovém provedení velmi dobře odvádí vlhkost od těla a předává ji bavlněné části, ze které se vlhkost odpařuje.

  Charakteristika výrobku:

  • 400g/m2
  • 65% bavlna, 35 % polyester  
  • výborná savost
  • hřejivost
  • malé objemnost
  • rychlé schnutí

   400 g/m2 
   
  Rozměr: 70 x 70 cm.

  Výrobce: Veba

   

  VEBA Broumov je držitelem licence SOTEX s právem využívat značku "Zaručená kvalita"

   

  Věděli jste, že?

  Tradičnímu českému výrobci Veba Broumov se během posledních několika let podařilo dostat mezi světovou špičku ve svém oboru. Výrobce během několika posledních let nainvestoval obrovské finanční prostředky do moderních technologií. Díky tomu se jejich výrobky pravidelně umísťují mezi oceněnými produkty na mezinárodních veletrzích. 90 % veškeré produkce je určeno pro vývoz mimo ČR. Firma se cílí na náročnou klientelu.

  Špičkoví návrháři dávají produktům VEBA vysokou estetickou úroveň, která odpovídá aktuálním světovým trendům.

   

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: