Sleva! Kojenecké body Schiesser - veselý žraloček

Kojenecké body Schiesser - veselý žraloček

Kojenecké bodyčko z toho nejjemnějšího bavlněného úpletu s motivem veselého žraločka.

Více informací

236 Kč

-25%

315 Kč

Skladem

  Kojenecké bodyčko Schiesser s motivem veselého žraločka v proužku. Je vyrobené ze 100 % bavlněného úpletu.  Úplet je velmi pružný a výborně obepne miminko.

  Zapínání na na cvoček po obou stranách. Bodyčko tak výborně drží - neodhrnuje krček, když potřebujete body natáhnout na tělíčko a přitom při rozepnutí obou cvočků po stranách, jde výborně natáhnout přes hlavičku miminka.

  Výrobky značky Schiesser jsou předem vyprané a vysrážené. Jsou barveny stálobarevnými barvami. Splňují ty nejpřísnější zdravotní atesty, které jsou kladeny na výrobu dětských textilních látek v Německu a ČR (máme nejpřísnější testy v celé Evropě). Rychle rozpoznáte rozdíl. Miminka sice velmi rychle rostou, ale zjistíte, že tyto výrobky Vám vydrží opravdu déle, protože praním na vyšší teploty se již nesrazí.

  Složení: 100 % bavlna

  Praní a údržba: Bodyčko je možné prát na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Velikosti:

  68 - 4 - 6 měsíců

  74 - 6 - 9 měsíců

  80 - 9 - 12 měsíců

  Věděli jste, že?

  Firma Schiesser patří mezi nejznámnější a nejstarší textilní podniky v Evropě a je symbolem pro dokonalý design a nejvyšší kvalitu svých výrobků.  V České Republice je velmi málo známá, ale v Německu a Anglii ji zná téměř každý. Dle nejnovějších marketingových průzkumů o povědomí značky, dokonce zabodovala nad značkou Opel.  Průzkum byl proveden v Německu.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

20 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: