Sleva! Kojenecké body Pleas - kytička

Kojenecké body Pleas - kytička

Kojenecké bodyčko z toho nejjemnějšího bavlněného úpletu ve vzoru něžných kytiček.

Více informací

110 Kč

-35%

169 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Kojenecké bodyčko Pleas s něžnými kvítky. Je vyrobené ze 100 % bavlněného úpletu.   Úplet je velmi pružný a výborně obepne miminko.

  Zapínání na na cvoček po obou stranách. Bodyčko tak výborně drží - neodhrnuje krček, když potřebujete body natáhnout na tělíčko a přitom při rozepnutí obou cvočků po stranách, jde výborně natáhnout přes hlavičku miminka.

  Výrobky značky Pleas jsou předem vyprané a vysrážené. Jsou barveny stálobarevnými barvami. Splňují ty nejpřísnější zdravotní atesty, které jsou kladeny na výrobu dětských textilních látek v Německu a ČR (máme nejpřísnější testy v celé Evropě). Rychle rozpoznáte rozdíl. Miminka sice velmi rychle rostou, ale zjistíte, že tyto výrobky Vám vydrží opravdu déle, protože praním na vyšší teploty se již nesrazí.

  Složení: 100 % bavlna

  Praní a údržba: Bodyčko je možné prát na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Velikosti:

  68 - 4 - 6 měsíců

  74 - 6 - 9 měsíců

  80 - 9 - 12 měsíců

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých, ale i evropských tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie a v ČR zaměstnává několik tisíc zaměstnanců. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou tkaniny kompletně vyráběny v ČR, vztahují se na ně velmi přísné normy. Látky jsou tak předem vysrážené a barveny jsou stálobarevnými barvami. U většiny výrobků je garance pevnosti šitých spojů. Garanci deklaruje nezávislý ústav, ve kterém jsou výrobky testovány.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

19 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: