Sleva! Kojenecké body Schiesser

Kojenecké body Schiesser

Hýčkejte své miminko v té nejjemnější bavlně. Kojenecké body Schiesser.

Více informací

280 Kč

-35%

430 Kč

Skladem

  Kojenecké bodyčko Schiesser, z retro kolekce, je skvostem v pravém slova smyslu. Je vyrobené ze 100 % bavlněného úpletu. Jedná se o perforovaný úplet, který patří k tomu nejelegantnějšímu, co se snad dá z úpletu vyrobit. Detail vzorku můžete zhlédnout na druhé fotografii. Úprava tkaniny je až neuvěřitelně hedvábná. Úplet je velmi pružný a výborně obepne miminko.

  Zapínání na knoflíčky snad nejvíce oceníte u novorozeného miminka. Bodyčko se dá rozepnout na opravdu velký otvor, aby se dalo miminku pohodlně nasadit přes hlavičku.

  Výrobky značky Schiesser jsou předvyprané a předem vysrážené. Splňují ty nejpřísnější zdravotní atesty, které jsou kladeny na výrobu dětských textilních látek v Německu a ČR (máme nejpřísnější testy v celé Evropě). Rychle rozpoznáte rozdíl. Miminka sice velmi rychle rostou, ale zjistíte, že tyto výrobky Vám vydrží opravdu déle, protože praním na vyšší teploty se již nesrazí.

  Složení: 100 % bavlna

  Praní a údržba: Bodyčko je možné prát na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Velikosti:

  56 - do 2 měsíců

  62 - 2 - 3 měsíce

  68 - 4 - 6 měsíců

  74 - 6 - 9 měsíců

  80 - 9 - 12 měsíců

  Věděli jste, že?

  Firma Schiesser patří mezi nejznámnější a nejstarší textilní podniky v Evropě a je symbolem pro dokonalý design a nejvyšší kvalitu svých výrobků.  V České Republice je velmi málo známá, ale v Německu a Anglii ji zná téměř každý. Dle nejnovějších marketingových průzkumů o povědomí značky, dokonce zabodovala nad značkou Opel.  Průzkum byl proveden v Německu.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: