Kalhotková plena Ecoposh OBV jednovelikostní

Jednovelikostní kalhotková plena Eco Posh. Láska na první dotek.

Více informací

639 Kč

-20%

799 Kč

Skladem

  Kalhotková plenka Eco Posh je pro všechny maminky, pro které se látkování stalo vášní.

  V rychlosti:
  - výjimečný design
  - extrémní savost
  - velmi kvalitní materiály i ušití
  - 2 bambusová jádra součástí plenky (6r soaker)
  - štíhlý střih
  - patentovaná dvojí ochrana před protečením
  - originální zemité barvy navržené a vyráběné pouze pro značku Kanga Care

  Kalhotková plenka, která Vás ohromí svou variabilitou, bezkonkurenční savostí, rychlostí sušení a kouzelným vzhledem. Plenka se vyznačuje vysokou kvalitou nejen použitých materiálů, střihem, ale také provedením. Pokud hledáte plenku, která je opravdu velmi savá a látkovat chcete i u batolete a přes noc, pak je tato plenečka právě pro Vás. Jedná se o jednovelikostní kapsovou plenku užšího střihu, která je určena miminkům od 3,5 do 16 kg váhy. Velikost plenky přizpůsobíte řadami patentek. Plenečku je, dle našeho názoru, skutečně použít již pro miminka o 3,5 kg váhy. Plenečka bude zpočátku sice trošičku větší, ale nebude protékat. Plenka,  jako jedna z mála, umožňuje sepnutí do 4 velikostí na délku. Což je o jednu velikosti více, než jak je tomu u většiny ostatních plen. Plenka je kapsová, tzn., obsahuje vnitřní savá jádra, kterými je možné plenku "dovycpat" dle potřeby. Zpočátku, když je miminko malinké, stačí plenečka svou savostí bez použití savých jader. Díky tomu je plena drobounká, což u malého miminka rozhodně oceníte. Jakmile začne mimi růst a náročnost na savost plenky roste, je možné do kapsy plenky přidávat savá jádra. Součástí plenky jsou 2 bambusová savá jádra - 6 r Soaker.  6 r Soaker jsou originál vkládací jádra výrobce. Tato vysoce savá jádra si našla oblibu v celém světě. Savá jádra se dají připnout k sobě pomocí patentek a umožňují sepnutí a využití 6 způsoby. Vkládačka je navržena tak, že dokáže čelit odlišným nárokům u holčiček a chlapečků. Přece jen, když máte chlapečka, pak je třeba, aby plenka sála v jiném místě, než když máte malou princeznu.  Vložením obou vkládaček do kapsy získá plenečka celkem 10 extra savých vrstev. Na varianty vkládačky se, prosím, podívejte na konec této stránky. Plenka vyžaduje svrchní kalhotky.

  Vnímání ekologičnosti výrobce opět posunul o řád výše. Z vnější strany je plenka vyrobena z kombinace biobavlny a umělého vlákna získaného recyklací pet lahví, ve kterých se skladovala pouze čistá voda. Náročnost na zdroje je tak výrazně nižší než u nově vytvářených umělých vláken.  Patentky jsou jinak dány než na řadě jiných plen, a díky tomu i když plenku zapnete na největší velikost - např. jak má dítě přes rok, tak nikdy žádná patentka netlačí na tělo dítěte. I když je plenka povolená na největší velikost, tak v pase nikdy nejsou patentky na vnitřní straně.  Kalhotková plenka je z vnější strany vyrobena z hustě tkaného hladkého materialu směsi biobavlny a umělého vlákna získaného z recyklací PET lahví. Vnitřní strana plenečky (část která přiléhá na kůži miminka), je vyrobena z kombinace biobavlny a bambusu. Tato kombinace vyniká svou extrémní savostí. Jedná se o velmi jemnou úpravu tkaniny, která při četném praní velmi málo hrubne.

  Plenečka obsahuje patentovanou dvojí ochranu před protečením. Výrobce si nechal patentovat systém dvojích vnitřních gumiček. Úžasná vychytávka pro hodně kakající miminka.

  Plenečka je v nádherných zemitých barvách. Pro barvení plen jsou použity ekologické barvy s nízkým dopadem na životní prostředí. 

  Každá plně látkující maminka potřebuje ve své výbavě 2 – 3 extrémně savé plenky. A tato plenečka je právě z této kategorie.

   

  Plenka je drobná. Možno použít s originálními svrchními kalhotky Rumparooz, ale také se svrchními kalhotkami Best Bottom a jednovelistními svrchními kalhotkami Capri, Coveralls anebo Bamboolik.

   

  Složení:

  Vnější material je proveden z kombinace biobavlny a umělého vlákna získaného z PET lahví. (65% polyester z pet lahví, 35 % biobavlna).

  Vnitřní vkládací plenky jsou vyhotoveny z 50 % bambusu, 20 % biobavlny, 30 % polyester. Vnitřní strana kalhotkové plenky, která přiléhá na zadaček miminka, je provedena z kombinace biobavlny,bambusu a polyesteru - biobambusový velur.

   

  Údržba: Plenku je možné prát v pračce na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

   Výrobce: Kanga Care

   

  Věděli jste, že?

  Kanga Care je americká rodinná firma, která vyrábí látkové plenky a doplňky k nim. Plenečky Rumaparooz a Eco Posh dosahují nejvyšší kvality, a to nejen na poli použitého materiálu a kvalitou zpracování, ale také používají nejnovější materiály z pohledu nízké zátěže na životní prostředí.  Jejich výrobky získaly v USA  řadu prestižních ocenění. Mezi tyto patří např ocenění: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms Best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center - Seal of Approval 2011. U svých kalhotkových plenek (u nás v obchodě zastoupené plenečkou Eco Posh) jsou držitelem patentu na nepromokavost plenek. Od roku 2008 výrobce používá na všechny své nepromokavé výrobky biodegradální polyuretan.  Původně byly plenky vyráběny v USA, ale poté jak poptávka po zboží začala být příliš vysoká,  přestaly být plenečky fyzicky vyráběny v USA. Výroba se přesunula do Číny. Jelikož si firma zakládá na velmi vysoké kvalitě, najala si švýcarskou společnost, která vlastní továrnu v Číně a certifikuje všechny výrobky, aby vyhovovaly našim náročným evropským a americkým normám, a to jak na zdravotní nezávadnost, kvalitu, dodržování lidských práv apod. Majitelé se taktéž osobně byli na výrobnu podívat, aby se přesvědčili, že je vše, tak je si přejí. Pojďte s nám bořit mýty v ČR a přesvěčte se, že Čína je obrovská země, která dokáže vyrábět zboží té nejvyšší kvality.

  varianty vkladacky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: