Pytel na pleny Rumparooz

Velký pytel na pleny od Rumparooz, pojme 15 plenek a 15 vkládaček.

Více informací

407 Kč

-20%

509 Kč

Skladem

  Pytle vynikají svou funkčností a designem. Uzavírání na zip. Žádné šňůrky, které při uzavírání pytle drhnou, díky polyuretanovým zátěrům. Zipy a švy  jsou podlepené. Díky tomu zápach zůstává uzavřen v pytli. Pytel je vyrobený z polyesterové látky, která je laminovaná biodegradálním polyuretanem.

  Používání pytlů šetří životní prostředí (žádné plastové nádoby, žádné PVC, žádné olovo) a zároveň Vaše ruce. Když budete chtít dát špinavé plenky do pračky, stačí vak rozepnout a plenky vysypat do pračky. Již se znova nemusíte dotýkat špinavých plen tak, jak to bude nutné, pokud budete Vaše plenky uchovávat v plastovém kyblíku.

  Pytle je možné prát maximálně na teplotu 40 stupňů Celsia a sušit v sušičce prádla na šetrný program. Upozornění: sušení v sušičce zrychluje opotřebení výrobku.

   

  Proč pytel Rumparooz:

  -          Náhrada za jednorázové plastové sáčky a tašky

  -          Náhrada za plastové kbelíky

  -          Kouzelný a hravý design

  -          Podlepené zipy

  -          Skladné, nezabírá další místo v bytě

  -          Pojme 15 plen vše v jednom tzn. 15 svrchních kalhotek a 15 velkých   

              vkládacích plen.

  Stejně jako všechny výrobky Kanga Care je v pytli použit biodegradální polyuretan. Proces je méně toxický a má menší dopady na životní prostředí než tradiční PUL. Biodegradální polyuretan se  při kompostování v přírodě rozloží během 5 let.

  Upozornění: Na výrobku jsou podlepené švy. Technologie podlepení švů nesnese vyšší teplotu než 45 stupňů Celsia. Při vyšší teplotě se může podlepení oddělit. Pytel bude stále prošitý a bude mít polyuretanové zátěry. V případě odlepení podlepených švů se nejedná o výrobní vadu, ale o opotřebení výrobku.

  Výrobce: Kanga Care

  Věděli jste, že?

  Kanga Care je americká rodinná firma, která vyrábí látkové plenky a doplňky k nim. Plenečky Rumaparooz a Eco Posh dosahují nejvyšší kvality, a to nejen na poli použitého materiálu a kvalitou zpracování, ale také používají nejnovější materiály z pohledu nízké zátěže na životní prostředí. Jejich výrobky získaly v USA řadu prestižních ocenění. Mezi tyto patří např ocenění: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms Best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center - Seal of Approval 2011. U svých kalhotkových plenek (u nás v obchodě zastoupené plenečkou Eco Posh) jsou držitelem patentu na nepromokavost plenek. Od roku 2008 výrobce používá na všechny své nepromokavé výrobky biodegradální polyuretan. Původně byly plenky vyráběny v USA, ale poté jak poptávka po zboží začala být příliš vysoká, přestaly být plenečky fyzicky vyráběny v USA. Výroba se přesunula do Číny. Jelikož si firma zakládá na velmi vysoké kvalitě, najala si švýcarskou společnost, která vlastní továrnu v Číně a certifikuje všechny výrobky, aby vyhovovaly našim náročným evropským a americkým normám, a to jak na zdravotní nezávadnost, kvalitu, dodržování lidských práv apod. Majitelé se taktéž osobně byli na výrobnu podívat, aby se přesvědčili, že je vše, tak je si přejí. Pojďte s nám bořit mýty v ČR a přesvěčte se, že Čína je obrovská země, která dokáže vyrábět zboží té nejvyšší kvality.


   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: