Pytel na pleny - Střední

Nechejte se okouzlit funkčností a designem našich pytlů na plenky. Středně velké nepromokavé pytle nejen pro uchování použitých plen.

Více informací

351 Kč

-20%

439 Kč

Skladem

  Pytle na plenky značky Planet Wise získaly prestižní ocenění iParenting media v USA. V USA je jeden z nejnáročnějších trhů na světě.  Vynikají svou funkčností a designem. Uzavírání na zip. Žádné šňůrky, které při uzavírání pytle drhnou, díky polyuretanovým zátěrům. Jako jedny z mála na našem trhu, jsou zipy a švy na těchto pytlích voděnepropustné a podlepené. Díky tomu zápach skutečně neuniká do prostoru, ale zůstává uzavřen v pytli.Společnost Planet Wise požádala o udělení patentu pro tento výrobek. Byli první, kteří s tímto výrobkem přišli na trh. Až Vám miminko vyroste, můžete pytle použít na uchování mokrých plavek a ručníků při Vašich návštěvách bazénu a koupališť. Pytle nabízíme ve dvou velikostech. Střední velikost je pro uchování přibližně 6 plenek a nebo plavek a poskládané osušky. 

  Do středního pytle se vejde poskládaná osuška o rozměru: 120 x70 cm. Výrobce uvádí až 8 plen, ale pokud máte větší plenky i se vkládačkami, pak je reálná hodnota spíše 6. Velikost je tak vhodná na vycházky anebo návštěvy, které budete podnikat se svým miminkem. Dále Vám nabízíme pytel ve velké velikosti, který slouží pro uchování použitých plen na doma, anebo když jedete na víkend.  Velký pytel postačí pro uchování až cca 15 plen. Výrobce uvádí až 18, ale toto se nám nepotvrdilo. Používání našich pytlů šetří životní prostředí (žádné plastové nádoby, žádné PVC, žádné olovo) a zároveň Vaše ruce. Když budete chtít dát špinavé plenky do pračky, stačí vak rozepnout a plenky vysypat do pračky. Již se znova nemusíte dotýkat špinavých plen tak, jak to bude nutné, pokud budete Vaše plenky uchovávat v plastovém kyblíku. Pytlík na plenky je levnější než plastový kyblík. Běžná cena plastového kyblíku na plenky začíná na 390,-Kč, přičemž není výjimka zaplatit i 700,-Kč. Pokud si nebudete chtít špinit ruce, je třeba ke kyblíku dále přikoupit speciální síťku za dalších cca 200,-Kč. Kyblíky se většinou vyrábějí v objemu 14 l. Vyzkoušeli jsme. Vejde se tam pouze cca 10 použitých plen. Pokud budete prát pouze co 2 až 3 dny, pak budete potřebovat kyblíky 2. Naše pytle jsou tak o polovinu levnější. Zároveň po ukončení plenkového období Vám doma nezůstane další nevyužitá nádoba, pro kterou nemáte místo. Vaky na plenky jsou skladné a mají vícero využití. Výrobek je vyroben z velmi kvalitních materiálů, který odolává mnohočetnému praní. Pytle je možné sušit v sušičce prádla.

   

  Proč naše pytle na pleny:

  -          Náhrada za jednorázové plastové sáčky a tašky

  -          Náhrada za plastové kbelíky

  -          Kouzelný a hravý design

  -          Absolutně funkční, podlepené zipy

  -          Neobsahují PVC ani olovo (naprostá většina barev, které se běžně používají pro barvení zipů, obsahuje olovo)

  -          Skladné, nezabírají další místo v bytě

   

  Pytle se dají použít více způsoby:

  -          Uchování mokrých plenek

  -          Uchování mokrého oblečení na vycházkách, když učíte Vašeho drobečka na nočník

  -          Uchování mokrých plavek a ručníků při návštěvách bazénů a koupališť

  -          Uchování špinavých bot při sportu

  -          Uchování špinavého prádla  (střední jen pro Vás, velký pro rodinnou dovolenou)

   

  Rozměry:

  Střední: 33 x 40 cm (přibližně pro 6 plenek aio anebo poskládanou osušku a plavky)

  Velký: 46 x 53 cm (přibližně pro 15 plenek anebo plážovou obří osušku a plavky)

  Vyrobeno v USA.

   

  Tip:

  Vyzkoušejte naše pytle na uchování mokrých ručníků a plavek při návštěvě bazénů a koupališť.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: