Přebalovací podložky

Přebalovací podložky

Dopřejte Vašemu miminku heboučkou přebalovací podložku. Přebalovací podložky v nádherných vzorech.

Více informací

365 Kč

Skladem

  Přebalovací podložky firmy Planet Wise Vás ohromí svým vzhledem a hebkostí. Podložka je z jedné strany vyrobena z nejjemnějšího mikrofleecu, který má protižmolkovou úpravu a z druhé strany je vyrobena ze 100 % bavlny. Vnitřní vrstva přebalovací podložky (skryté jádro) je opatřena vysoce kvalitním polyuretanovým zátěrem, který je voděnepropustný a zároveň prodyšný. Tak drobná a tenká, že se vejde do každé tašky a kabelky.  Podložka je menší než běžně dostupné podušky na našem trhu, je proto vhodná jako cestovní nebo na přebalovací pultík, aby miminko leželo na teplém a příjemném povrchu. Výborná alternativa za jednorázovou přebalovací podušku. Podložku je možné prát v automatické pračce a sušit v sušičce.

  Upozornění: Podložka vzor Půlnoční spirály je ve skutečnosti z druhé strany (mikrofleecová strana) černá. Na obrázku je starší verze, kdy původně výrobce šil podložku z bílého mikrofleecu. Působí více elegantním dojmem, ale někomu to může připadat pro miminko smutné.

  Rozměry: 33 x 53 cm

  Vyrobeno v USA.

   

  Tip:

  Přebalovací podušku taktéž oceníte, když se Vaše miminko začne učit na nočník. První pokusy spaní bez plínky bývají doprovázeny drobnými nehodami.  V případě počůrání poduška zachytí vlhkost a ochrání tak Vaši matraci, případně Vám usnadní praní, kdy nebudete muset dát do pračky celé prostěradlo a chránič matrace. Užitečná je taktéž při prvních vycházkách na pískoviště, kdy Vaše dítě bude hodiny trávit na písku a Vy si budete moci sednout na vlhkou dřevěnou lavičku anebo trávu aniž by Vás povrch studil.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: