Separační vložky Kikko Eco 200 ks

Separační vložky Kikko Eco 200 ks

Separační vložky Kikko Eco 200 ks

Více informací

219 Kč

Tento produkt již není na skladě

  Separační pleny Kikko usnadňují odstranění hrubých nečistot z látkových a kalhotkových plen. Když máte miminko, které opravdu často kaká, pak si použitím separačních plen můžete přebalování zpříjemnit.  Separační plenky odvádí vlhkost od pokožky dítěte do středu pleny, a tím je citlivá dětská pokožka při počůrání méně drážděna. Tyto seprační plenky jsou velmi jemné a skutečně vydrží 3 až 4 vyprání, a to i při dlouhých pracích cyklech.

  • 100 % biodegradabilní separační vložky
  • 100 % přírodní
  • 100 % biologicky rozložitelné
  • 100 % kompstovatelné

  Balení: role 200 ks

  Rozměry: 30 x 19 cm - jednoho útržku

  Složení: 100% NATUREWORKS™ PLA

  Separační pleny Kikko neobsahují: polyester, polypropylen, bavlnu, buničinu ani umělé hedvábí.

  Vyrobeno z vláken INGEO™ - prvních vláken na světe, které člověk vyrobil z obnovitelných zdrojů. Vlákna jsou extrudovaná z biopolymeru jehož je kukuřičný škrob. Výroba tohoto materiálu vyžaduje, v porování s tradiční výrobou plastů z roby o 68 % méně fosilních paliv.

  Tip pro používání:

  Počůrané separační vložky můžete 3x až 4x vyprat a opětovně použít. Separační pleny jsou díky svému složení také vhodné jako jednorázové čistíčí ubrousky na zadeček, namočíte-li je do měsíčkového kojeneckého oleje.


  Separační pleny Kikko Eco nedoporučujeme splachovat do toalety. I když jsou ekologicky odbouratelné, mohou v případě špatného stavu nebo zúžení průřezu odpadové roury způsobit ucpání.
  Separační pleny Kikko Eco získaly prestižní jakostní značku Česká kvalita/zaručená kvalita.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

9 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: