Sleva! Dívčí kalhotky Pleas - bílá s růžovým lemováním

Dívčí kalhotky Pleas - bílá s růžovým lemováním

Dívčí kalhotky pro malé slečny s hedvábným modalovým vláknem.

Více informací

35 Kč

-50%

69 Kč

Skladem

  Kalhotky mají výborně padnoucí klasický rio střih - mírně snížený pas. Kalhotkotky jsou v čistě bílém provedení s růžovým lemováním a ozdobené kamínkem Swarovski. Působí velmi něžně. Kalhotky jsou z 90 % vyrobeny z  hedvábně jemného modalového vlákna a zbylých 10 % tvoří elastanové vlákno DORLASTAN. Toto vlákno je chráněno ochranou známkou a vyniká svými vlastnostmi, kterými jsou jeho trvalá pružnost a dlouhodobá životnost. Díky tomuto složení kalhotky padnou jako ulité. Kalhotky jsou stálobarevné a jsou držiteli jakostní značky Český výrobek s ověřením vysoké kvality.

  Jednoduše budou slušet každé malé princezně.

  Kalhotky je možné prát na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Garance vysoké kvality šicích nití:
  - zaručená odolnost švu
  - certifikace ISO 9001:2000
  - Oeko - Tex Standard 100

  Modal je vlákno, které je vyrobené na bázi regenerované celulózy. Základní surovinou pro jeho výrobu je bukové dřevo. Toto značkové vlákno je registrované firmou Lenzing. Modalová vlákna mají hladký a jemný povrch, což umožňuje docílit u textílie příjemného hedvábného lesku, zářivých barev a stejnoměrného povrchu. U těchto textílií oceníte jejich dobrou savost a schopnost rychle odvádět pot od povrchu těla. Na dotek je úplet velmi jemný, ale přitom dostatečně pružný a odolný. Svou měkkost a zářivé barvy si textilie s modalovými vlákny udržují i po opakovném praní, což je velkým pozitivem oproti bavlněným materiálům. Narozdíl oproti bavlněnému vláknu  má modal rovnoměrnější vzhled a měkčí omak. Materiály se vyznačují vyšším leskem a sytějšími barvami. Ve srovnání s klasickou viskózou jsou modalové textilie odolnější vůči mechanickému namáhání, méně se sráží a mají menší sklon k mačkání.

  Velikosti:

  98 (pro děti 2 - 3 roky)

  104 (pro děti 3 - 4 roky)

  116 (pro děti 4 - 6 roků)

  128 (pro děti 7 - 9 let)

  140 (pro děti 9 - 11 let)

  152 (pro děti 11 - 13 let)

  Výrobce vůbec nevyrábí velikosti: 110, 122, 134 a 146. Ve skutečnosti jsou tak,  104, 116, 128 a 140 dvojčísla.

  Výrobce: Pleas

   

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých, ale i evropských tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie a v ČR zaměstnává několik tisíc zaměstnanců. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou tkaniny kompletně vyráběny v ČR, vztahují se na ně velmi přísné normy. Látky jsou tak předem vysrážené a barveny jsou stálobarevnými barvami. U většiny výrobků je garance pevnosti šitých spojů. Garanci deklaruje nezávislý ústav, ve kterém jsou výrobky testovány.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: