Sleva! Pyžamko pro kloučky

Pyžamko pro kloučky

Dětské dvoudílné pyžamo z té nejjemnější bavlny.

Více informací

254 Kč

-25%

339 Kč

Skladem

  Dvoudílné pyžamko se skládá z horního dílu s dlouhým rukávem a dlouhých kalhot. Kalhoty jsou v pase zakončeny plochou gumou. Stejně jako ostatní výrobky firmy Pleas, je i toto pyžamko vyrobeno z vysocekvalitního bavlněného úpletu.

  Horní díl pyžamka je vzorovaný, spodní díl je pak jednobarevný a je laděn vždy do jedné barvy, která se objevuje v horním dílu pyžama. 

  Všechny výrobky Pleas jsou výrobcem předeprané a vysrážené.  Barvy jsou stálobarevné. Pyžamko je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Velikosti výrobku skutečně odpovídají daným rozměrům. Není třeba kupovat pyžamko větší, tak jako je to u řady výrobků, které se dají zakoupit v běžné obchodní síti, tzn., např. velikost 104 odpovídá výšce postavy 104 cm.

  Garance vysoké kvality šicích nití:
  - zaručená odolnost švu
  - certifikace ISO 9001:2000
  - Oeko - Tex Standard 100

  Velikosti:

  104 (pro děti 3 - 4 roky)

  116 (pro děti 4 - 5 let)

  128 (pro děti 5 - 7 let)

  140 (7 - 10 let)

  Výrobce vůbec nevyrábí velikosti 110 a 122. Proto velikost 104 a 116 jsou trošku delší, aby Vám déle vydržely. Pyžamka výborně dětem padnou. Mají vynikající střih.

  Složení: 100 % bavlna

  Výrobce: Pleas

   

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých, ale i evropských tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie a v ČR zaměstnává několik tisíc zaměstnanců. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou tkaniny kompletně vyráběny v ČR, vztahují se na ně velmi přísné normy. Látky jsou tak předem vysrážené a barveny jsou stálobarevnými barvami. U většiny výrobků je garance pevnosti šitých spojů. Garanci deklaruje nezávislý ústav, ve kterém jsou výrobky testovány.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

22 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: