Dětské tepláčky Pleas

Dětské tepláčky Pleas

Klasické dětské tepláčky od předního českého výrobce Pleas.

Více informací

209 Kč

Skladem

  Dětské tepláčky Pleas jsou vyhotoveny z "klasické" teplákoviny. Jsou tak neuvěřitelně příjemné, výborně padnou a pohodlně se nosí. V pase mají širokou gumu, která nezpůsobuje otlaky a tepláčky výborně drží v pase. Spodní části nohavic jsou opatřeny pružnými náplety. Pokud koupíte tepláčky trošku větší, s tím, že do nich dítě brzy doroste, pak Vám nebude nohavice šoupat po zemi.

  Všechny výrobky Pleas jsou výrobcem předeprané a vysrážené.  Tepláčky je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Tepláčky máme ve dvojím vyhotovení. Obojí jsou temně modré, ale dívčí varianta je s proužkovanou červenou gumou a na obrázku je něžné autíčko se srdíčkem. Chlapecká varianta je pak v námořnickém provedení. Guma v kombinaci bílé a temně modré a na obrázku je pak ryze klučičí autíčko.

  Velikosti výrobku skutečně odpovídají daným rozměrům. Není třeba kupovat tepláčky větší, tak jako je to u řady výrobků, které se dají zakoupit v běžné obchodní síti, tzn., např. velikost 104 odpovídá výšce postavy 104 cm.

  Garance vysoké kvality šicích nití:
  - zaručená odolnost švu
  - certifikace ISO 9001:2000
  - Oeko - Tex Standard 100
  Složení: 95 % bavlna, 5 % elastn (dorlastanové vlákno)

  Velikosti:

  98 (pro děti 2 - 3 roky)

  104 (pro děti 3 - 4 roky)

  116 (pro děti 4 - 5 let)

  Výrobce: Pleas

   

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých, ale i evropských tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie a v ČR zaměstnává několik tisíc zaměstnanců. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou tkaniny kompletně vyráběny v ČR, vztahují se na ně velmi přísné normy. Látky jsou tak předem vysrážené a barveny jsou stálobarevnými barvami. U většiny výrobků je garance pevnosti šitých spojů. Garanci deklaruje nezávislý ústav, ve kterém jsou výrobky testovány.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

27 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: