Sleva! Chlapecké tepláky Kukadloo

Chlapecké tepláky Kukadloo

Nádherné dětské tepláčky pro ty nejmenší tvorečky od českého výrobce.

Více informací

155 Kč

-35%

239 Kč

Skladem

  Tepláčky firmy Kukadloo jsou promyšlené do posledního detailu. Vyrobeny jsou jsou z hrubé teplákoviny. Jsou to vskutku teplé tepláčky. Velmi příjemné. Mají kapsy nejen na bocích, ale i jednu kapsu vzadu.  Do kapes lze schovávat mnoho pokladů. Výborné místo pro uschování kostiček, magnetických rybiček a dalších šperků z dětského pokojíčku. Nádherně provedené, speciální úprava kolenou, aby se nevytlačovala a samozřejmě dírkovaná guma v pase, aby se dala nastavit velikost.

  V pase mají tepláky širokou gumu, aby na bříško nic netlačilo. Jsou krásně hravé. Na spodní části nohavice je stylová výšivka, ve stejném designu jsou poté provedeny lemy všech kapes.   Tepláčky nejsou speciálně navrženy pro látkové pleny, ale dají se s přehledem nosit na běžnou denní látkovou plenečku (anavy, bamboo deluxe apod.).

  Tepláčky máme v černé barvě s modrotyrkysovou rybkou anebo v námořnické modré se zelenou rybičkou.

  Složení: 80 % bavlna, 20 % polyester.

  Věděli jste, že?

  Kukadloo je malá česká firma, kter se zabývá výrobou dětského oblečení pro děti od 1 do 5 let. Kukadloo šije z českých látek a také v České republice.  většina kolekcí je šitá v malém množství a na zakázku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

20 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: