Sleva! Pyžamko pro kloučky

Pyžamko pro kloučky - piráti

Dětské dvoudílné pyžamo z té nejjemnější bavlny.

Více informací

220 Kč

-35%

339 Kč

Skladem

  Dvoudílné pyžamko se skládá z horního dílu s dlouhým rukávem a dlouhých kalhot. Kalhoty jsou v pase zakončeny plochou gumou. Stejně jako ostatní výrobky firmy Pleas, je i toto pyžamko vyrobeno z vysocekvalitního bavlněného úpletu.

  Pyžamko s motivem vysmátých pirátů potěší každého malého hrdinu. Horní díl pyžamka je vzorovaný, spodní díl je pak jednobarevný a je laděn vždy do jedné barvy, která se objevuje v horním dílu pyžama. U pirátů jsou kalhoty tyrkysové do velikosti 110 včetně, velikost 116 má černé kalhoty.

  Všechny výrobky Pleas jsou výrobcem předeprané a vysrážené.  Barvy jsou stálobarevné. Pyžamko je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu.

  Velikosti výrobku skutečně odpovídají daným rozměrům. Není třeba kupovat pyžamko větší, tak jako je to u řady výrobků, které se dají zakoupit v běžné obchodní síti, tzn., např. velikost 104 odpovídá výšce postavy 104 cm.

  Garance vysoké kvality šicích nití:
  - zaručená odolnost švu
  - certifikace ISO 9001:2000
  - Oeko - Tex Standard 100

  Velikosti:

  98 (pro děti 2 - 3 roky)

  104 (pro děti 3 - 4 roky)

  116 (pro děti 4 - 5 let)

  Složení: 100 % bavlna

  Výrobce: Pleas

   

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých, ale i evropských tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie a v ČR zaměstnává několik tisíc zaměstnanců. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou tkaniny kompletně vyráběny v ČR, vztahují se na ně velmi přísné normy. Látky jsou tak předem vysrážené a barveny jsou stálobarevnými barvami. U většiny výrobků je garance pevnosti šitých spojů. Garanci deklaruje nezávislý ústav, ve kterém jsou výrobky testovány.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: