Sleva! Mikroplyšové tepláčky pro kloučky

Bavlněné tepláčky

Heboučké a hřejivé tepláčky pro Vaše děti.

Více informací

123 Kč

-35%

189 Kč

Skladem

  Mikroplyšové tepláčky jsou z 85% vyrobeny z bavlny a zbylých 15 % tvoří polyester. Mikroplyš je hedvábně jemný a zároveň hřejivý. Na konci nohavic mají tepláčky pružný lem. Kolem kapes zdobení v barvě spodního lemu. Tepláčky mají po stranách velké kapsy, do kterých lze ukrýt mnohé poklady (kostičky z lega, kaštánky, autíčko apod.). Všechny výrobky Pleas jsou výrobcem předeprané a vysrážené.  Tepláčky je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu.
  Velikosti výrobku skutečně odpovídají daným rozměrům. Není třeba kupovat tepláčky větší, tak jako je to u řady výrobků, které se dají zakoupit v běžné obchodní síti, tzn., např. velikost 104 odpovídá výšce postavy 104 cm.

  Garance vysoké kvality šicích nití:
  - zaručená odolnost švu
  - certifikace ISO 9001:2000
  - Oeko - Tex Standard 100

  Velikosti:

  92 (pro děti 18 - 24 měsíců)

  98 (pro děti 2 - 3 roky)

  104 (pro děti 3 - 4 roky)

  116 (pro děti 4 - 5 let)

  Výrobce: Pleas

   

  Věděli jste, že?

  Společnost Pleas je jednou z největších českých, ale i evropských tradičních výrobců s historií více než 100 let. Pro svou výrobu používá ty nejmodernější technologie a v ČR zaměstnává několik tisíc zaměstnanců. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou tkaniny kompletně vyráběny v ČR, vztahují se na ně velmi přísné normy. Látky jsou tak předem vysrážené a barveny jsou stálobarevnými barvami. U většiny výrobků je garance pevnosti šitých spojů. Garanci deklaruje nezávislý ústav, ve kterém jsou výrobky testovány.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: