13.5.2012 Nový sortiment

 

Rozšiřujeme sortiment o tyto výrobky:

SKLADEM OD 17.5.

Hybridní plenka Best Bottom

Společnost Planet Wise na začátku roku 2011 uvedla na trh pod značkou Best Bottom hybridní plenky. Ještě tentýž rok byly v USA tyto pleny nominovány na prestižní ocenění Parenting Awards. Best Bottom jsou nositeli ocenění Pleny roku za rok 2011 v USA. Dle nezávislých recenzí amerických uživatelek tyto plenky dosahují nejvyššího hodnocení, s jakým jsme se setkali, a to v průměru 4,5 bodu z celkových 5. Jednoduše, tyto plenky nemohou v našem sortimentu chybět.

 

 

Toaletní taštička Planet Wise

Cestovní toaletní taštička Planet Wise byla navržena na přání zákazníků. Novinka roku 2012. Taštičku si zamilujete pro její funkčnost. Jedná se o výrobek z řady wet/dry bag (taštičky, které mají sekci pro mokré věci – nepromokavá vrstva, a kapsu pro suché věci). Dohromady tak můžete nosit věci, které většinou dáváte do dvou odlišných obalů. Do kapsy na mokré věci např. odličovadlo, šampón, opalovací krém apod., vše, kde existuje riziko vylití a v suché části kapsy pak odličovací tampónky, malovátka, hřebeny, telefon, nebo cestovní lékárničku. Taštička má optimální velikost cca 13 x 25 cm. Dost velká na to, aby se do ní vešly věci, které potřebujete, zároveň dost malá, aby se schovala do každé kabelky. Taštička má nepromokavé a podlepené zipy. Z venkovní strany je taštička vyrobena z kvalitní designové bavlněné látky. Vnitřní strana kapsy pro mokré věci je tvořená nepromokavým polyuretanem.

 

Taška nejen na bazén

Chodíte s Vašimi dětmi často na bazén a koupaliště? Taška na bazén Planet Wise je navržena právě pro tyto aktivity. Obsahuje kapsu na mokré věci, a také na suché. Dohromady, tak můžete nosit mokré ručníky a plavky, hřeben, oblečení, náhradní plenky apod. v jedné tašce, ale dvou odlišných kapsách. Dost velká, aby se zde vešla osuška. Použití je různé. Pokud chodíte cvičit aerobic anebo jiné sporty v tělocvičně, tašku také oceníte. Již žádné plastové sáčky na mokrý ručník a zpocené oblečení. Rozměry: 48 x 38 x 20 cm.

 

 

Nové vzory pytlů na pleny - střední

 

Nové vzory pytlů na pleny - velké