Nabízíme látkové plenky nejblíbenějších výrobců v USA (jeden z nejnáročnějších trhů na světě). V současné době jsou prodávány na 5 kontinentech. Výrobci, které si vybíráme, se liší od svých konkurentů svou originalitou a vysokou kvalitou zpracování i volbou materiálu. Řada produktů je chráněna průmyslovými vzory na území USA. Pro plenky jsou voleny jedinečné vzory, jejichž použití je chráněno.

ČÍM SE PLENKY KANGA CARE, BLUEBERRY, BEST BOTTOM  a PLANET WISE ODLIŠUJÍ

  • Pro výrobu plen jsou používány vysoce kvalitní materiály, které při četném praní vykazují menší známky opotřebení než u jiných značek.
  • Propracovaný střih plen, který dělá malý zadeček, a tak se miminko vejde do většiny běžných oblečků a není třeba kupovat zvláště upravené oblečení pro děti nosící látkové plenky (patří k nejštíhlejším na trhu).
  • Savá jádra jsou rozložitelná a vyrobena z velmi funkčních tkanin, toto má za následek vysokou absorpci a zároveň velmi rychlé uschnutí. Díky tomu, ač to na první pohled ceny za jednu plenku nevypadá, snížíte náklady na látkové plenky. Plenek je třeba výrazně méně než u jiných značek, které schnou dvojnásobnou až trojnásobnou dobu, a musíte mít tak větší zásobu (přibližně o 5 až 10 plen více, dle modelu). Většina našich plen je automaticky dodávána se dvěmi savými jádry, což dostačuje i pro věk batolete a není třeba následně dokupovat dodatečné vkládačky.
  • Výrobci od svého vzniku nevyrábí stále tentýž model, ale modely upravují na základě zkušeností mnoha uživatelů jejich výrobků a nadále novinky testují.
  • Heslem je, že plenka není pouze odpad, ale také módní záležitostí, a proto jsou plenky vyráběny v mnoha vzorech a barvách, aby si každá maminka mohla vybrat právě to, co se jí líbí. Ve většině případ se jedná o originální vzory, které jsou používány pouze pro plenky našich výrobců
  • Plenky, jako jedny z mála, je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu a prát na teplotu 60 stupňů
  • Plenky Rumparooz  (Kanga Care) mají patentovaný dvojí systém vnitřních gumiček. Jako jediné na trhu používají biodegradální PUL. Plenky se mohou pochlubit největší škálou prestižních ocenění v USA.